تبلیغات
شادی داودی - مطالب دی 1392

هرگونه كپی برداری از داستانهای این وبلاگ جهت((چاپ و نشر))ممنوع و موجب پیگرد قانونی است.

اطلاعیه22

نویسنده :شادی داودی
تاریخ:شنبه 7 دی 1392-11:40 ق.ظ

با عرض سلام

چقدر خوب است كه ما انسانها دگرگونی در شخصیت خویش ایجاد كرده و از انسانیت به آدمیت برسیم.

روی سخنم نه با آن خوانندگان فهیم و یاران وفادار شطرنج عشق بلكه با آن دست از دوستان "به ظاهر" متشخص این وبلاگ است كه بعد گذشت بیش ازچهارسال و اندی كه ازابتدای فعالیت این وبلاگ میگذرد نه تنها هیچ زمانی تسلای خاطری خسته نبوده اند بلكه با كامنتهای لبریز از اهانت خویش بار دوشهای یك فرد را نیز سنگین تر كرده و همواره مدعی فرهنگ و شعور و نظم می باشند.

خوانندگانی كه با ركیك ترین الفاظ و بی ادبانه ترین جملات همواره از من متوقع بوده اند...تنها به این خاطر كه چند ثانیه با كیلیك كردن "در زمان بیكاریهای خویش" بر روی لینك "شطرنج عشق" نهایت انتظار و توقع را از بنده ی حقیر داشته غافل از اینكه لحظه ایی بر روی رفتار و گفتار و توقع بی جای خویش تعمق ننموده اند.

چرا ما انسانها تا این حد نزول شخصیت یافته ایم و از این سیر نزولی نه تنها ناراحت نبوده بلكه به آن مباهات نیز كرده و بر رفتار به دور از فرهنگ خویش اصرار نیز می ورزیم؟

چرا بی هیچ دلیلی تنها از دیگران متوقع بوده و همواره سعی داشته ایم با توجیهات نا به جا و بر حق بودن مطلق خویش همواره دیگران را محكوم به صفاتی نمائیم كه هر گاه خود را در آینه ی هستی می نگریم دقیقا همان صفات درونی خویش را به دیگری نسبت داده ایم؟

باز هم متذكر می شوم روی سخن این بنده ی حقیر با خوانندگان و دوستان فهیم وبلاگ شطرنج عشق نمی باشد چرا كه بنده تا آخرین لحظه ی عمرم مدیون شعور و شخصیت آنان خواهم بود...

بیائید بزرگ شویم نه از لحاظ سن و تاریخ شناسنامه بلكه از نظر شخصیتی.

محبت كنیم و در خدمت دیگران باشیم بی هیچ توقع و چشمداشت و انتظاری.

هر گاه چنین حسی را در خود یافتیم مطمئن باشیم گامی اندك به سوی آدمیت برداشته ایم و چقدر خوب است كه در این راه دست یكدیگر را بگیریم و زنجیروار به همدیگر متصل بمانیم.

در پایان باز هم یادآور می شوم كه بنده نیز مانند همه ی شما انسان بوده با مشكلاتی مشابه شما.

این بنده ی حقیر انسانی بیش نیستم و مبادا روزی كه مرا یك نرم افزار ماشینی تصور كرده كه فاقد هرگونه مسئولیت و خانواده و مشكلات روزمره بوده و تنها مشغولیتم همین تالیف رمانهایی است كه شما به اصطلاح خواننده ی صاحب فكر آن را در زمان فراغت خویش مطالعه می نمایید.

پس به خاطر بسپار كه:

"من هم مانند تو یك انسانم با تمام كاستی ها و مشكلات زندگی انسانی"

 خواننده ی به ظاهر متشخص اندكی تعمق كافی است تا دست از افكار نا به جای خویش برداشته و با ارسال كامنتهای لبریز از توقع نا به جای خود كه به الفاظی زشت و ركیك آن را زینت بخشیده بیش از این شخصیت خویش را به نمایش نگذار و در رسیدن به مقام آدمیت كوشا باش.

در پایان جا دارد از همه ی آن دوستان با محبت و مهربان و با شعوری كه در مدت سكوت اینجانب با ارسال پیامهای لبریز از مهر و عطوفت خویش مرهمی بر قلب و جان خسته ی من بوده اند كمال تشكر را داشته و دست و چشمان تك تك آنان را بوسه باران نمایم و خاطرنشان كنم كه تنها به داشتن دوستان و عزیزان با فرهنگ و با اصالت و با شخصیتی چون شما به خود افتخار كرده و همواره از بودن در خدمتتان نهایت امتنان را از درگاه ایزد متعالی داشته و خواهم داشت.

بعد از گذشت مدتی طولانی و اظهار شرمندگی از غیبت خویش كه به سبب مشكلات خاص پیش آمد و به لطف پروردگار مهربان و دعاهای شما عزیزان ختم به خیر گردید حالا زمان آن رسیده تا بار دیگر جهت خدمتگزاری در میان شما باشم.

با سپاس فراوان از طرف شادی داودی نوع مطلب : اطلاعیه ها 

داغ کن - کلوب دات کام
نظرات() 
Admin Logo
themebox Logo